O nás

Túto web. stránku som založil na začiatku predaja  krmiva s doplnkami do krmív od firmy Quiko.

Mala informovať chovateľov o produktoch, ktoré firma Quiko dnes už firma ARDAP. v tom čase ponúkala. No časom som doplnil sortiment aj o príslušenstvo pre chov vtákov so zameraním na exoty a hlavne kanáriky od firiem 2 GR, S.T.A. Soluzioni, Domus Molinari, a iné.

Prerobili sme tieto stránky, pretože všetky informácie o ponúkaných výrobkoch si viete už nájsť v našom eshope: www.kanarikyeshop.sk

Touto cestou chceme i naďalej informovať chovateľov o chove kanárikov a postupne Vám budeme predstavovať príslušenstvo k chovu, krmivá a doplnky do krmív, ktoré dovezieme zo zahraničia pre našich zákazníkov. Doplnil som články kde opisujem   jednotlivé obdobia v chove kanárikov. V týchto článkoch máte možnosť prekliknutia sa   cez dodaný link k výrobkom , ktoré ponúkame v našom eshope  www.kanarikyeshop.sk. Vychádzal som jednak so svojich skúsenosti a jednak s literatúry a blogov so zahraničia.

Taktiež sa budeme zaoberať témami, ktoré zaujímajú chovateľov vtákov:

  • liečba niektorých chorôb,
  • prevencia v chove.

Dosť potrebná je práca pre skultivovanie predaja vtákov na burzách. Mám na mysli znečistené a preplnené prepravky pre vtáky.

Ďalej sa venujeme  tématicky, transportu vtákov na predajné miesta, výstavy a expozície i samotným vystavovaním vtákov na oblastných, slovenských alebo zahraničných podujatiach na ktorých sme sa zúčastnili,  alebo tam boli pozrieť zo zvedavosti.

Prečo to všetko?

Pretože chceme obohatiť našich priateľov – chovateľov našimi skúsenosťami a radami.

S pozdravom

Chovu zdar!

Juraj Sobota

31.12.2019, Košice